Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
KonkursyOgłoszenia

Zapraszamy do udziału w Konkursie Wiedzy o Stefanie Starzyńskim!

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w IX edycji Konkursu Wiedzy o Prezydencie Stefanie Starzyńskim. Konkurs ten odbywa się pod patronatem MKO, Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe, TVP Historia, Instytutu Historii PAN, Prezydenta m. st. Warszawy oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego. Głównym celem konkursu jest między innymi kształtowanie postawy szacunku dla dorobku bohaterskiego Prezydenta Warszawy – Stefana Starzyńskiego oraz rozwijanie umiejętności samodzielnego pogłębiania wiedzy. Szczegółowe informacje na temat tego przedsięwzięcia znajdziecie Państwo tutaj.

Skip to content