Szkolne turnieje Pokemon GO – spotkanie informacyjne w piątek o 16.00!

Zapraszamy uczniów klas 4-8 naszej szkoły na turniej Pokemon GO! Zawody organizowane będą w ramach ogólnoświatowego systemu The Silph Arena. Turnieje są całkowicie bezpłatne i rozwijają taktyczno-strategiczne myślenie w ramach gry, a także umiejętności z zakresu rachunków pamięciowych oraz zrozumienia ułamków. Więcej informacji poniżej!

Grasz w Pokemon GO? Sprawdź się w turniejach! Gwarantujemy dużą ilość zabawy, zmieniające się co miesiąc zasady wyboru Pokemonów (zawsze dozwolone są inne typy), dostęp do dużej ilości informacji, szkoleń i taktyk w zakresie zarówno turniejów, jak i Go Battle League.

Już w ten piątek, 18 września o godz. 16.00 na sali gimnastycznej w SP143 odbędzie się spotkanie informacyjne z wszystkimi szczegółami (jak się zapisać i jakie są zasady szczególne) oraz wyborem pierwszego terminu turnieju! Każdy uczestnik turnieju będzie miał możliwość uzyskania Mystery Box (znanego również jako Meltan Box), a na najlepszych czekać będą również inne nagrody. Zapraszam, udział darmowy!

Tomasz Plenzner
nauczyciel matematyki

Skip to content